WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU”. W POSZUKIWANIU INSPIRACJ, MOTYWACJI ORAZ ZAJĘCIA FREE ART. BESKIDY

WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU”. W POSZUKIWANIU INSPIRACJ, MOTYWACJI ORAZ ZAJĘCIA FREE ART. BESKIDY

WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU”. W POSZUKIWANIU INSPIRACJ, MOTYWACJI ORAZ ZAJĘCIA FREE ART. BESKIDY

TERMIN: 22.11.2019 - 24.11.2019 19:00 - 14:00
MIEJSCE: Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem
CENA NETTO: BRAK MIEJSC

INFORMACJE OGÓLNE

Jaka jest droga bohatera do realizacji celu? Wszyscy chcemy osiągnąć CELE, bez względu na to, kim jesteśmy. Wszyscy chcemy nauczyć się odnosić sukcesy, spełniać własne pragnienia, zmieniać swoje życie.

Lider, przedsiębiorca, zwykły człowiek stojący na życiowym zakręcie – nawet jeśli nasze indywidualne ścieżki są różne – wszyscy przechodzimy przez ten sam proces, który jest transformacyjną życiową podróżą. To wielka przygoda poznania siebie, odkrywania swoich zasobów, zmagania się z niepewnością, wyzwaniami i próbami, osiągania marzeń i realizacji celów. Znalezienie i realizacja celów w naszym życiu nigdy nie jest łatwa. Ale kiedy zaczynamy robić rzeczy, które są zgodne z naszym sercem i duszą oraz naszymi mocnymi stronami, wrodzonymi talentami oraz wartościami, drzwi zaczynają się nagle otwierać.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Warsztat dla osób, które:

gra Podróż Bohatera

 • Potrzebują określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (związany np. z życiem osobistym, biznesowym/zawodowym. Dotyczącym np. zmiany ścieżki kariery, awansu, stworzenia skutecznego zespołu, założenia własnej firmy.

 • Chcą przetestować ścieżkę przechodzenia w związku z tym zmiany oraz chcą się dowiedzieć jak osiągnąć swoje cele z inspiracją i motywacją.

 • Chcą dokonać zmiany w swoim życiu. Ale potrzebują przejrzystości, spójności i odwagi w wyborach przed którym stoją (np. w decyzji dotyczącej zmiany pracy/kariery, założenie własnego biznesu, rodziny, związku czy relacji z innymi).

 • Chcą spróbować czegoś nowego, ale coś je blokuje lub nie wiedzą jak się za to zabrać.

 • Są na etapie przejściowym w życiu i szukają poczucia celu i kierunku następnej fazy w swoim życiu.

 • Zastanawiają się czy cel, do którego dążą, jest rzeczywiście tym czego naprawdę pragną i co da  im szczęście.

CO W PAKIECIE?

NOCLEGI

 • 2 noclegi w pokojach 2 osobowych.
 • Każdy pokój ma nowoczesny design.

WYŻYWIENIE

 • 2 śniadania (sobota/niedziela)
 • 1 kolacja (sobota)
 • 1 lunch serwowany (sobota)
 • Przerwy kawowe (1 i 2 dnia)

NIESPODZIANKI

 • WARSZTATY FREE ART – zajęcia prowadzone przez doświadczonych artystów malarzy, historyków sztuki. Uczestnicy dostają płótna, pędzle, farby i sztalugi. W plenerze będą tworzyć swój osobisty obraz/dzieło, które będzie przedstawiało ich drogę bohatera do celu – to jak siebie na tej drodze widzą. Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem na temat techniki malarskiej, do zasad tworzenia obrazu. Wykonaną pracę bohater zabiera do domu. Obrazy powstają na płótnach malarskich naciągniętych na krosna, a do malowania używa się profesjonalnych farb akrylowych. Wszystko odbywać się będzie pod okiem profesjonalisty, który pomoże w razie potrzeby nanieść korekty.
 • Niespodzianki i gadżety powiązane z treścią warsztatu, będące późniejszym miłym wspomnieniem z pobytu na warsztacie.

WARSZTAT DROGA DO REALIZACJI CELU:

 • To praca w grupie 4 – 8 osobowej.
 • Starannie dobrany program, prowadzony metodą coachingu grupowego, z wykorzystanie gry coachingowej „Podróż bohatera” oraz innych narzędzi do poszerzenia Twojej perspektywy poznawczej.
 • W bezpiecznej atmosferze, będziesz mógł pracować nad swoimi celami i spełnieniem w życiu. Pozostali uczestnicy, będą wsparciem w poszerzaniu perspektyw i poznaniu nowych możliwości.
 • To Ty decydujesz ile z odkryć, inspiracji i wniosków weźmiesz z warsztatu dla siebie i potem wdrożysz w swoim życiu.

PRACA Z COACHEM

 • Praca zapewniająca zaufanie i indywidualne podejście do każdego uczestnika.
 • Pomagam uczestnikom przyjrzeć się swojej aktualnej rzeczywistości z różnych, możliwie wielu, perspektyw –  co pomaga w wygenerowaniu nowych opcji.
 • Możliwość skorzystania z indywidualnej darmowej 1,5h sesji coachingowej po warsztacie (stacjonarne lub online).
 • Po zakończeniu warsztatów, aby Cię wesprzeć w procesie integracji doświadczeń do Twojego codziennego życia, będę dostępna dla Ciebie telefonicznie i mailowo.

DODATKOWE OPCJE 

 • Dla zainteresowanych możliwość uczestniczenia w porannej praktyce uważności (mindfulness), różnych technikach medytacyjnych.
 • Pod koniec warsztatu otrzymasz certyfikat ukończenia, który potwierdzi Twoje zaangażowanie i energię, jaką włożyłeś w swoją pracę.
MIEJSCE:

ADRES: 

HERON LIVE HOTEL*****.

Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem

WSPÓŁRZĘDNE GPS

N 49.7482468
E 20.7334784

Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Na tym odcinku Dolina Dunajca tworzy przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Miejsce, w którym znajdziesz się w jednej chwili, w centrum tętniącego życiem lasu. Tu masz wokoło urokliwe góry i magnetyzujące piękne jezioro.

Hotel posiada 3 oryginalne restauracje (ekskluzywną, casualową oraz fusion). W hotelu znajduje się również luksusowa strefa wellness (basen zewnętrzny typu ‚Infinity Pool’ wraz z jacuzzi zewnętrznym. W środku hotelu, znajduje się basen wewnętrzny z jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie naszego Projektu: TUTAJ

 

 

 

GALERIA:

 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Aby zarejestrować się na szkolenie wypełnij pola poniższego formularza rejestracji, a następnie naciśnij przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE. Możesz również wypełnić i wysłać na nasz adres e-mail szkolenia(at)okti.pl zeskanowany FORMULARZ PDF. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerami +48 519 734 643 lub +48 503 185 645.

Rejestrując się na szkolenie akceptujesz warunki Regulaminu szkoleń.

REJESTRACJA ON-LINE

Rejestracja na to szkolenie jest już zamknięta.