WARSZTAT REDUKCJA STRESU. ARIES HOTEL&SPA. ZAKOPANE

WARSZTAT REDUKCJA STRESU. ARIES HOTEL&SPA. ZAKOPANE

WARSZTAT REDUKCJA STRESU. ARIES HOTEL&SPA. ZAKOPANE

TERMIN: 29.11.2019 - 01.12.2019 19:00 - 14:00
MIEJSCE: Mariusza Zaruskiego 5 , 34-500 Zakopane
CENA NETTO: BRAK MIEJSC

OGÓLNE INFORMACJE

 

Nie da się uniknąć rzeczy, które stresują, ale możesz nauczyć się kontrolować reakcje w odpowiedzi na stres, tak aby nie ograniczały Twojego funkcjonowania i nie zdominowały w sposób negatywny Twojego życia. Nie powstrzymasz stresu, ale możesz zmienić jakość reagowania w sytuacjach stresujących.

Podczas tego warsztatu redukcja stresu, będziesz mógł sprawdzić sposoby wyciszania swoich myśli w umyśle, poznasz techniki rozluźnienia ciała, odnajdywania wewnętrznego spokoju. Zadbasz o siebie w sferze:

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND):

 • Dowiesz się czym jest stres i jak powstaje.
 • Doświadczysz jak myślenie wpływa na poziom stresu. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.
 • Poprawisz świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo.

JA I MOJE CIAŁO (BODY):

 • Co to jest stres w ciele? Co robi z ciałem?
 • Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby powiedzieć mózgowi, jak redukować napięcie, jak redukować stres.
 • Poznasz techniki, które będziesz mógł włączyć od razu do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować, tak aby żyć bardziej zrównoważonym i bezstresowym życiem.

JA I MOJA DUSZA (SOUL) – Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych – uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.

Program warsztatu redukcja stresu, oparty o neurobiologię i najnowsze badania. Łączy praktyki uważności i współczucia. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych, coachingowych, które pobudzają refleksję, pomagają poszerzyć perspektywy i widzenie starych spraw w nowy sposób. Daje możliwość praktykowania uważnej komunikacji, jest praktycznym treningiem uważności, technik ciała-umysłu, technik relaksacyjnych.

dla kogo warsztat?

 

 

Warsztat dla osób, które:

 • Są przytłoczene swoją pracą lub karierą.
 • Czują, jak pochłaniają je negatywne myśli i emocje.
 • Mają poczucie, jakby utknęły w „koleinie”.
 • Są pozbawione energii i potrzebują się pozytywnie naładować.
 • Mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia.
 • Pragną poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.

Więcej szczegółów znajdziejsz na stronie naszego Projektu poświęconego obszarom work life balance i mindfulness: TUTAJ

 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Aby zarejestrować się na szkolenie wypełnij pola poniższego formularza rejestracji, a następnie naciśnij przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE. Możesz również wypełnić i wysłać na nasz adres e-mail szkolenia(at)okti.pl zeskanowany FORMULARZ PDF. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerami +48 519 734 643 lub +48 503 185 645.

Rejestrując się na szkolenie akceptujesz warunki Regulaminu szkoleń.

REJESTRACJA ON-LINE

Rejestracja na to szkolenie jest już zamknięta.