Warsztaty z grami FEEL THE FLOW – LEONARDO

Warsztaty z grami FEEL THE FLOW - LEONARDO

Warsztaty z grami FEEL THE FLOW – LEONARDO

TERMIN: 02.09.2016 17:30 - 20:30
MIEJSCE: Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa
CENA NETTO: BRAK MIEJSC

FEEL THE FLOW to cykliczne warsztaty, których ideą jest wymiana doświadczeń i know-how, a także czerpanie inspiracji, co do własnego rozwoju.

Chcielibyśmy, aby poprzez zabawę, w proponowanych przez nas grach, uczestnicy mieli możliwość rozwiązywania tych samych zagadnień i problemów, z którymi zawodowo mierzą się na co dzień w pracy.

Podczas warsztatów stworzymy bezpieczne warunki do popełniania błędów, bezkarnego wybierania nieefektywnych schematów działania, tak, aby móc bez obaw przetestować różnorodne podejścia. Następnie na bazie doświadczeń z gry pomożemy uczestnikom zbudować wnioski pomocne w rozwiązywaniu różnorodnych zagadnień zawodowych.

Spotkania w oparciu o gry szkoleniowe, dedykowane są wszystkim, którzy odpowiadają za rozwój kompetencji pracowników w organizacji – specjalistom i menedżerom HR, trenerom wewnętrznym, a także wszystkim tym, którzy chcą w niekonwencjonalny sposób pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać nowe umiejętności.

Feel The Flow - Leonardo

CEL WARSZTATU

Podczas warsztatu z grą LEONARDO uczestnicy będą mogli pogłębić umiejętności kreatywności, opracowywania nowych, oryginalnych pomysłów, korzystania z ograniczonych zasobów, planowania, orientacji na cel, działania w grupie oraz sprawdzić swoje zdolności przywódcze.

INFORMACJE O GRZE LEONARDO

Gra szkoleniowa LeonardoBudowa mostu z samych desek, bez możliwości użycia innych dodatkowych/wspierających elementów, jest metaforą realizacji efektywnie zaplanowanego zadania, czy projektu w firmie. Rozgrywka doskonale obrazuje efektywność komunikacji oraz sposoby działania przyjęte w danej organizacji bądź zespole. Jednocześnie mechanizm jest atrakcyjny dla Uczestników, ze względu konieczność wyjścia poza standardowy sposób myślenia.

PROGRAM WARSZTATU

  • 17:30 ? 17:50 Powitanie i przedstawienie się uczestników warsztatu
  • 17:50 ? 18:00 Objaśnienie zasad rozgrywki
  • 18:00 ? 19:00 Udział w podstawowym wariancie rozgrywki
  • 19:00 ? 19:10 Przerwa: kawa, herbata, ciastka
  • 19:10 ? 19:30 Podsumowanie rozgrywki, prezentacja i omo?wienie korzyści dla uczestnika rozgrywki (wpływ na postawę i emocje, wiarę we własne siły, kształtowanie kompetencji)
  • 19:30 ? 20:15 Ćwiczenie jednej, wybranej kompetencji ujawnionej w grze
  • 20:15 ? 20:30 Podsumowanie warsztatu

INNE TERMINY

Brak szkoleń spełniających podane kryteria.

Przejdź do kalendarza szkoleń lub wprowadź inne słowa kluczowe.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Aby zarejestrować się na szkolenie wypełnij pola poniższego formularza rejestracji, a następnie naciśnij przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE. Możesz również wypełnić i wysłać na nasz adres e-mail szkolenia(at)okti.pl zeskanowany FORMULARZ PDF. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerami +48 519 734 643 lub +48 503 185 645.

Rejestrując się na szkolenie akceptujesz warunki Regulaminu szkoleń.

REJESTRACJA ON-LINE

Rejestracja na to szkolenie jest już zamknięta.