Warsztaty z grami FEEL THE FLOW – SYMBOLE

Warsztaty z grami FEEL THE FLOW - SYMBOLE

Warsztaty z grami FEEL THE FLOW – SYMBOLE

TERMIN: 11.02.2016 17:30 - 20:30
MIEJSCE: Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa
CENA NETTO: BRAK MIEJSC

FEEL THE FLOW to cykliczne warsztaty, których ideą jest wymiana doświadczeń i know-how, a także czerpanie inspiracji, co do własnego rozwoju.

Chcielibyśmy, aby poprzez zabawę, w proponowanych przez nas grach, uczestnicy mieli możliwość rozwiązywania tych samych zagadnień i problemów, z którymi zawodowo mierzą się na co dzień w pracy.

Podczas warsztatów stworzymy bezpieczne warunki do popełniania błędów, bezkarnego wybierania nieefektywnych schematów działania, tak, aby móc bez obaw przetestować różnorodne podejścia. Następnie na bazie doświadczeń z gry pomożemy uczestnikom zbudować wnioski pomocne w rozwiązywaniu różnorodnych zagadnień zawodowych.

Spotkania w oparciu o gry szkoleniowe, dedykowane są wszystkim, którzy odpowiadają za rozwój kompetencji pracowników w organizacji – specjalistom i menedżerom HR, trenerom wewnętrznym, a także wszystkim tym, którzy chcą w niekonwencjonalny sposób pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać nowe umiejętności.

Feel The Flow - Symbole

CEL WARSZTATU

Podczas warsztatu z grą SYMBOLE uczestnicy będą mogli pogłębić umiejętności ustalania i wdrażania strategii, całościowego spojrzenia na proces, koncentracji na celach i wynikach, komunikacji indywidualnej i zespołowej, twórczego rozwiązywania problemów, planowania i delegowania zadań oraz zarządzania czasem.

INFORMACJE O GRZE SYMBOLE

Gra szkoleniowa SymbolePlansza do gry to metafora organizacji, wzór do ułożenia na planszy to strategia firmy, a rozproszone wśród Uczestników elementy wzoru to zadania różnych działów niezbędne do realizacji strategii.

PROGRAM WARSZTATU

  • 17:30 ? 17:50 Powitanie i przedstawienie się uczestników warsztatu
  • 17:50 ? 18:00 Objaśnienie zasad rozgrywki
  • 18:00 ? 19:00 Udział w podstawowym wariancie rozgrywki
  • 19:00 ? 19:10 Przerwa: kawa, herbata, ciastka
  • 19:10 ? 19:30 Podsumowanie rozgrywki, prezentacja i omo?wienie korzyści dla uczestnika rozgrywki (wpływ na postawę i emocje, wiarę we własne siły, kształtowanie kompetencji)
  • 19:30 ? 20:15 Ćwiczenie jednej, wybranej kompetencji ujawnionej w grze
  • 20:15 ? 20:30 Podsumowanie warsztatu

INNE TERMINY

Brak szkoleń spełniających podane kryteria.

Przejdź do kalendarza szkoleń lub wprowadź inne słowa kluczowe.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Aby zarejestrować się na szkolenie wypełnij pola poniższego formularza rejestracji, a następnie naciśnij przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE. Możesz również wypełnić i wysłać na nasz adres e-mail szkolenia(at)okti.pl zeskanowany FORMULARZ PDF. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerami +48 519 734 643 lub +48 503 185 645.

Rejestrując się na szkolenie akceptujesz warunki Regulaminu szkoleń.

REJESTRACJA ON-LINE

Rejestracja na to szkolenie jest już zamknięta.