Myślę, iż konflikty w miejscu pracy to temat tabu. Każdy wie, że ktoś kogoś nie lubi, skomentuje to za plecami, jednakże często do konfrontacji nie dochodzi, a jeśli już taka się zdarzy to w pojedynczych przypadkach nazwano by ją konstruktywną i niekomentowaną przez osoby trzecie. Z natury …
Tag: